careerer قورباغه سینمایی قورباغه مهران رجبی

careerer: قورباغه سینمایی قورباغه مهران رجبی نیوشا ضیغمی برنامه ریزی مهران غفوریان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مجید صالحی از ساخت احتمالى «خوش ركاب ٣» گفت

روز گذشته مجید صالحی مهمان برنامه «من و شما» به تهیه كنندگی هادى قندى و با اجراى آرش ظلى پور بود. صالحی در ابتدای برنامه با این عنوان كه از چالش هاى این برن

مجید صالحی از ساخت احتمالى «خوش ركاب ٣» گفت

مجید صالحی از ساخت احتمالى «خوش ركاب ٣» گفت

عبارات مهم : سریال

مجید صالحی با حضور در برنامه «من و شما»، از گزینش های اشتباهش در عرصه ز گفت.

روز گذشته مجید صالحی مهمان برنامه «من و شما» به تهیه كنندگی هادى قندى و با اجراى آرش ظلى پور بود.

صالحی در ابتدای برنامه با این عنوان كه از چالش هاى این برنامه می ترسم، گفت خود را آماده یک گفتگوى سخت كرده است.

او در ابتدا از تأثیر فوت پدرش بر زندگى شخصی و كارى اش گفت و ادامه داد: اگر پدرم در قید حیات بود، هم راه خودم را ادامه می دادم ولی انگیزه ام زیاد می شد. پدرم شخص متدینی بود، مخالف هنر نبود و اگر امروز در كنارمان بود، مخالف بازیگری من نبود.

او همچنین به این عنوان اشاره كرد كه یک خواهر بزرگتر دارد كه پیش از او از شاگردان استاد سمندریان بوده و ادامه داد: خواهرم پیش از من تئاتر كار می كرد ولی به خاطر شرایط شهرمان ادامه نداد و بعدتر كه من شاگرد استاد سمندریان شدم هم ایشان تعریفش را می کرد . من یك خواهر دیگر هم دارم كه هنر را در دانشگاه ادامه داد و هم اكنون در شبكه خبر كار تدوین انجام می دهد.

در ادامه ظلى پور از غلط های صالحی در عرصه بازیگری پرسید. صالحى نیز گفت: من دو سه سالی كم كار شدم؛ چون همه خانواده درگیر بیماری مادر بودیم و من در آن مقطع چون تمركز نداشتم، گزینش های اشتباه می كردم. البته كه من هنوز هم گزینش های اشتباه دارم و شاید در آینده هم داشته باشم. من در آن وقت سر سریال موج و صخره و فیلم همه چی آرومه بودم. همه چی آرومه می توانست فیلم خوبی باشد اگر كارگردان خوبی داشت؛ ولی متاسفانه كارگردان قدر لحظات را نمی دانست و فقط خوشحال بود كه می خواهد یك فیلم بسازد.

صالحی در ادامه با اشاره به فیلم «شاخه گلی جهت عروس» گفت: شاخه گلی جهت عروس را مردم دوست دارند و فروش خوبى هم داشت؛ ولی من هنوز فیلم را ندیدم! چون از دید من فیلم خوبى نبود و در حقیقت خودم هیچ وقت نخواستم كه فیلم را ببینم. در حقیقت این كه تعریف تو از فیلم خوب چیست، سلیقه ای هست. فروش بالای یک فیلم نمی تواند متر و معیار مناسبى جهت سطح كیفی آن باشد.

او در ادامه به نقش خود در سریال های تلویزیونی اشاره کرد و گفت: من در سال های ٧٩، ٨٠ و ٨١ كارهای جدی انجام داده بودم ولی دیده نشدند. نقش های جدی من با سریال «مدینه» دیده شد. سعید نعمت الله چند بار به من پیشنهاد داده بود كه یک كار جدی انجام بده. او در سریال «میكائیل» هم لطف كرده بود و نقشی را كه كامران تفتی عزیز بازی كرد؛ جهت من نوشت. من کم سعادت بودم و نتوانستم در آن كار حاضر شوم.

مجید صالحی در خصوص رابطه اش با رضا عطاران با خنده گفت: من گاهی رضا را تیغ می زنم! رضا خیلی وقت ها كه ما گیر می افتیم، به دادمان می رسد و به ما پول قرض می دهد.

این بازیگر در پایان، در پاسخ به سوْال ظلى پور به ساخت احتمالى «خوش ركاب ٣» اشاره كرد و گفت: سال گذشته صحبت ساخت فصل سوم این سریال بود، باید ببینیم چطور پیش می رود.

مجید صالحی از ساخت احتمالى «خوش ركاب ٣» گفت

واژه های کلیدی: سریال | برنامه | بازیگری | مجید صالحی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs