careerer قورباغه سینمایی قورباغه مهران رجبی

careerer: قورباغه سینمایی قورباغه مهران رجبی نیوشا ضیغمی برنامه ریزی مهران غفوریان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی پیش‌بینی هوایی صاف و آفتابی در غالب نقاط کشور طی سه روز آینده

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در قالب مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی آینده نگری می‌شود.

پیش‌بینی هوایی صاف و آفتابی در غالب نقاط کشور طی سه روز آینده

آینده نگری هوایی صاف و آفتابی در غالب نقاط کشور طی سه روز آینده

عبارات مهم : پنجشنبه

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در قالب مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، راجع به آخرین اوضاع آب و هوایی کشور طی سه روز آینده گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی طی سه روز آینده در قالب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی آینده نگری می شود. البته در روزهای پنجشنبه و جمعه در مناطقی از ارتفاعات جنوبی گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی پدیده زیاد کردن ابر و در بعد از ظهر رگبار پراکنده باران و وزش باد رخ خواهد داد.

پیش‌بینی هوایی صاف و آفتابی در غالب نقاط کشور طی سه روز آینده

وی افزود: بعد ازظهر روز شنبه در شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل شاهد زیاد کردن ابر و رگبار پراکنده باران و وزش باد خواهیم بود.

وظیفه همچنین اظهار کرد: روز پنجشنبه و روز شنبه از بعدازظهر جهت بعضی نقاط جنوب غرب کشور باد و گرد و خاک دور از انتظار نیست. همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه در مناطقی از شرق و جنوب کشور به خاص در زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک آینده نگری می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در قالب مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی آینده نگری می‌شود.

وظیفه راجع به اوضاع آب و هوایی پایتخت جهت امروز گفت: امروز هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف و در اوایل شب همراه با وزش باد خواهد بود. همچنین بیشینه دمای امروز 37 و کمینه آن 25 درجه سانتیگراد هست. در روز جمعه نیز هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف همراه با وزش باد گهگاهی است و حداکثر دمای هوا 36 و حداقل آن 25 درجه سانتیگراد خواهد بود. جهت روز شنبه نیز همین اوضاع آینده نگری می شود. البته در روز شنبه حداکثر دما 37 درجه سانتیگراد خواهد بود.

واژه های کلیدی: پنجشنبه | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs